Урочисте вручення магістерських дипломів

June 14, 2024
  • Congratulations
  • Information for students

Шановні випускники магістратури факультету комп'ютерних наук та кібернетики 2024 року!

Запрошуємо Вам на урочисте вручення дипломів яке відбудеться 17 червня 2024 року о 12:00 в аудиторії 39 факультету комп'ютерних наук та кібернетики.

Привітання ректора з нагоди 55-річчя факультету комп'ютерних наук та кібернетики

May 6, 2024
  • Congratulations

6 травня – день Факультету комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вельмишановна громадо ФКНК, прийміть щирі вітання з нагоди 55-річчя славетного факультету! 

Вдячний кожному та кожній за роботу на благо Університету та України! Тримаємо стрій і працюємо на велику Перемогу!

Вітаємо студентів факультету комп'ютерних наук та кібернетики, що здобули срібло на Світовому фіналі Чемпіонату з програмування

April 27, 2024
  • Congratulations

Вітаємо команду студентів факультету комп'ютерних наук та кібернетики 0_gb_ram у складі Костянтина Луценка, Костянтина Савчука, Владислава Заводника, які вибороли срібло на Світовому фіналі Чемпіонату з програмування The 2023 ICPC World Finals Luxor, який проводився у Єгипті 14-19 квітня (https://icpc.global/)

Також команда здобула третій приз в челенджі від Huawei та отримали приз за перше рішення задачі "U".

P.S. Київський національний університет імені Тараса Шевченка представляли дві команди! Цьогоріч було два фінали за два роки: 46 та 47 #icpcwfluxor46 #icpcwfluxor47. Команда 0_gb_ram змагалась в 46-му фіналі та здобула срібло фіналу, команда у складі Софії Мельник, Даниїла Смельского та Марка Гришечкіна показала гідний результат, змагаючись у 47-му фіналі.

March 4, 2024
  • Congratulations

Вітаємо завідувачку кафедри прикладної статистики факультету комп'ютерних наук та кібернетики Розору Ірину Василівну з отриманням нагороди "Подяка Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та та ваговий та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України". Бажаємо творчого натхнення та наснаги для нових звершень і перемог!