VIII All-Ukrainian Student Research Competition "Social Data Analysis 2024" / "Social Data Analysis 2024" - SDA 2024

July 5, 2024
  • Information for students

We invite you to participate in the VIII All-Ukrainian Student Research Competition "Social Data Analysis 2024" / "Social Data Analysis 2024".

Students of any year of study or 2024 graduates of bachelor's or master's programs from any higher education institution (HEI) in Europe are welcome to participate.

You can find more details at the following link.

Урочисте вручення магістерських дипломів

June 14, 2024
  • Congratulations
  • Information for students

Шановні випускники магістратури факультету комп'ютерних наук та кібернетики 2024 року!

Запрошуємо Вам на урочисте вручення дипломів яке відбудеться 17 червня 2024 року о 12:00 в аудиторії 39 факультету комп'ютерних наук та кібернетики.

Запрошуємо на лекцію "Як створити власну компанію, зібрати команду та досягти успіху в цьому" від CEO EdEra

Feb. 13, 2024
  • Career opportunities
  • Information for students
  • Reading hall
  • Announcements

15.02.2024 року о 15:00 відбудеться лекція в Читалці (авд. 25) на тему "Як створити власну компанію, зібрати команду та досягти успіху в цьому" від CEO EdEra. Більш детальна інформація: https://t.me/cyber_scientific/126

Зустріч зі студентами спеціальності «Системний аналіз» щодо бази практики

Dec. 7, 2023
  • Career opportunities
  • Information for students

Під час навчання на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики студенти отримують безліч нових знань з математичних та інформаційних дисциплін. А як же практика, спитаєте ви? А для того, щоб надати студентам практичні навички застосування отриманих під час навчання знань, до навчальних планів всіх бакалаврських та магістерських освітніх програм за всіма спеціальностями нашого факультету включено виробничу практику.

Щоб студенти відчули, як це – працювати у реальному секторі економіки, різні компанії пропонують їм свої потужності у якості баз практики.

З цією метою 5 грудня о 16.00 відбулася зустріч зі студентами 3 курсу бакалаврської освітньої програми «Системний аналіз» та студентами 2 року освітньо-наукової програми «Системи і методи прийняття рішень». До нас завітав представник компанії «Zeppelin International» Осьмак Євген, який розповів студентам про компанію та завдання у рамках виробничої практики.

Зустріч сподобалася всім зацікавленим. Викладачі кафедри системного аналізу та теорії прийняття рішень теж взяли активну участь у обговоренні завдань практики, її організації на виробництві, та наголосили, що такий досвід обов’яково потрібно розповсюдити на майбутнє.

Щиро дякуємо панові Євгену за активність та розуміння, що роботодавці також повинні бути залучені до процесу підготовки справжнього фахівця!