Вітання першокурсникам випускника факультету кібернетики 2008 року Байди Дмитра Юрійовича.

Sept. 11, 2023
  • Congratulations
  • Information for students

Вітання першокурсникам випускника факультету кібернетики 2008 року Байди Дмитра Юрійовича.

Форма навчання у першому семестрі 2023/2024 н.р. на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики

Aug. 21, 2023
  • Information for students

З метою забезпечення можливості виконання індивідуальних навчальних планів здобувачами освіти в умовах воєнного стану та враховуючи, що сховище в корпусі факультету розраховано на максимально 150 осіб, у першому семестрі 2023/2024 н.р. рекомендуємо до застосування змішану форму навчання (студенти опановують програмні результати навчання частково онлайн і частково в аудиторіях)  за освітніми програмами факультету комп’ютених наук та кібернетики.

Детальніше

День першокурсника 2023

Aug. 21, 2023
  • Information for students
  • Announcements

На факультеті комп'ютерних наук та кбернетики День першокурсника відбуденться 01 вересня 2023 року о 12:00 годині в актовій залі Інституту післядипломної освіти за адресою: вул. Васильківська, 36 (ст. метро "Васильківська").

Summer IT-camp💻 повертається!

Aug. 12, 2023
  • Information for students

Уже з 14 по 20 серпня, відбудеться нова ітерація онлайн-серії воркшопів, що обіцяють захопити увагу та збагатити ваші знання!

Цього разу охопимо ще більше тем: починаючи від Machine Learning, Computer Vision й закінчуючи DevOps Gamedev (це далеко не всі топіки, що будуть 😏)

Але памʼятайте, що не тільки спікери роблять захід успішним, а ще й його учасники. Тому хутчіш долучайся (https://t.me/summer_it_camp) та запасайся мотивацією аби увірватися на воркшопи за новими знаннями  

Вважаеш себе експертом 😎 в певній області та бажаєш долучитися в якості спікера? Тоді обовʼязково заповни форму! (https://forms.gle/DfFNb6o8sWtphEt77)