мобільність з метою навчання / викладання у рамках програми Erasmus+

30 жовтня 2023 р.
  • Кар’єрні можливості
  • Інформація для студентів
  • Оголошення

Університет м. Лаквіла (Італія) приймає заявки на участь у мобільності з метою навчання / викладання у рамках програми Erasmus+

Детальніше


Співпраця з роботодавцями

5 жовтня 2023 р.
  • Кар’єрні можливості

Спільна освітня програма факультету комп'ютерних наук та кібернетики з нашим надійним партнером, ІТ-компанією SoftServe, — у розпалі 🔥

💻 На студентів 2-го року навчання спеціальності 122 "Комп'ютерні науки" чекає 14 тижнів командної роботи над розробкою й реалізацією ІТ-продукту.

Нагадаємо, SoftServe — це 30 років досвіду, понад 10 тисяч працівників у 12 країнах світу, які постійно навчаються та розвиваються, і працюють над цікавими проєктами для таких світових гігантів, серед яких Panasonic, Cisco, Logitech, nVidia.

✔️ У студентів КНУ імені Тараса Шевченка є можливість не тільки опанувати технології, але й стати всебічно розвинутими професіоналами, сильним командними гравцями з прокачаними лідерськими навичками. 

Студенти-другокурсники підсилять якісну академічну складову шляхом регулярних зустрічей з менторами командних проєктів та knowledge sharing сесії з експертами в галузі 🤓

Вболіваємо за розвиток наших студентів і бажаємо цікавого навчального року!

26 вересня 2023 р.
  • Кар’єрні можливості
  • Фотозвіти

Більше 100 першокурсників факультету комп'ютерних наук та кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка розпочали навчання за програмою з елементами дуальної освіти, розробленою спільно з SoftServe.

Маючи потужну академічну складову від ФКНК, підсилену 30 роками досвіду SoftServe (одного з лідерів галузі ІТ в Україні), у здобувачів є всі шанси стати фахівцями, готовим до пропозицій роботи.

🤓 Студенти отримають можливість не тільки опанувати технології, але й стати всебічно розвинутими професіоналами. Адже вже під час навчання на бакалавраті вони отримають:

• актуальний технологічний стек

• крутий набір soft skills

• вміння взаємодіяти у команді та бути лідером

Щоб розвинути потенціал студентів, представники SoftServe готують для них технічні тижні, мітапи, проєктну роботу в співпраці з менторами.

Це буде цікавий, однак відповідальний шлях. Бажаємо успіхів нашим першокурсникам!

REX IT FEST — твій вхідний квиток у світ технологій.

8 травня 2023 р.
  • Семінари та конференції
  • Кар’єрні можливості

Підключайся на REX IT FEST, де зібрано 10 компаній, які продовжують розвивати бізнес в Україні й пропонують вакансії для початківців.

Фестиваль спрямований на розвиток навичок у форматах:

💠 Воркшопів про технології та основні soft skills, які стануть визначним поїнтом резюме.

💠 Дискусій з експертами про реалії ІТ-ринку й необхідні кроки для нинішніх джунів.

💠 Прямих запитань від тебе — в етері, чат-ботах та будь-якому зручному форматі.

Свої вакансії, стажування й навчання тобі запропонують: SoftServe, Genesis, UKRSIBBANK, appflame, Renesas Electronics, ОККО, Sigma Software, MobiDev, Infopulse та Materialise.