Кубок України з програмування

10 листопада 2022 р.
  • Інформація для студентів
  • Олімпіади

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує всіх бажаючих до участі в Кубку України з програмування – най масштабнішому в історії Україні змаганню програмістів!!!  

Організатори Кубка: команда української платформи EOlymp та кафедра ПІ ХНУРЕ. Головний координатор – доц. каф. ПІ Олександр Вечур.

Кубок скрадатиметься з декількох етапів (не менш 10), кожен з яких є звичайним контестом на 5 годин.  Кожний етап проводиться раз у два тижні по неділям. Між етапами заплановані до розв'язування задач, які учасники не змогли розв’язати за 5 годин.

Під час кубку між етапами проводитимуться консультації з роз’яснення нового матеріалу та допомоги у розв’язку складних задач. Буде надано можливість поспілкуватися з більш досвідченими учасниками, узнати як вони розв’язували ту чи іншу задачу.

Детальніше

Позиція КНУ імені Тараса Шевченка щодо участі команди університету в Міжнародній студентській олімпіаді з програмування АСМ ІСРС

20 жовтня 2022 р.
  • Олімпіади
  • Оголошення

Позиція КНУ імені Тараса Шевченка щодо участі команди університету в Міжнародній студентській олімпіаді з програмування АСМ ІСРС


Кубок України з програмування

10 червня 2022 р.
  • Інформація для студентів
  • Олімпіади


Незважаючи на всі проблеми, починаємо новий сезон зі спортивного програмування. Перший етап має відбутися вже в цю неділю, 12.06.2022. Протягом літа планується проведення ще кількох етапів.

Детальніше.

Переможці Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ІСРС-2021

26 листопада 2021 р.
  • Олімпіади

Традиційно багато студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка беруть участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з програмування ІСРС-2021, третій етап якої прирівняний до півфіналу Чемпіонату світу з програмування формату АСМ ІСРС і має назву Південно-європейський півфінал (SEERC). 

Олімпіада цього року відбулася 20-21 листопада  у форматі онлайн (Zoom) на двох сайтах з кількома спільними сесіями.

Перше місце SEERC -2021 отримала команда KNU_0_GB_RAM у складі: Костянтин Луценко, Владислав Заводник, Костянтин Савчук, тренер Віталій Бондаренко.

Третє місце SEERC-2021 виборола команда KNU_Duplee у складі: Даниїл Смельський, Софія Мельник, Станіслав Безкоровайний, тренер Віталій Бондаренко.

Щиро вітаємо і пишаємося вами!

Детальніше.